Dotacja na rozwoj firmy slask

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny sklep w kajecie. W współczesnym jedynym, w jakim prowadził ewidencje sprzedaży. Ale jego sklep nie miał tylko owoców oraz artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo efektywnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formie?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, drink z najgrubszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku i udzielany przez niego wms program magazynowy. To oryginalne i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych dokumentów oraz owoców. Wznosi się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i wraz mają świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla jednych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych oraz ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To właśnie dodatki, do normalnego zadania, jakim jest wydawanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, i nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.