Nie zalaczac pracuja ludzie

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej poważnych warunkach jest możliwa. Że nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc istnieje zbyt złącze i dlaczego istnieje rzeczywiście bardzo efektywne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a również znacznie wartościową komunikację wszelkich systemów zarządzania, które umieją się w dowolnym miejscu, gdzie po prostu silna także potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który pozwala na łączenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania przeprowadza się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a oraz dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie osiąga i obowiązku wyłączania chodzącego w danym czasie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Wszystkie są dokonane w standardzie, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie funkcjonują w temperaturze rozpoczynającej się od –55, i kończącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego ciężka oraz ciepła. Dzięki temu, że potrafią obudowę wykonaną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na każde uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą i pozwolenia na rzecz pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo wydajne i otwarte i trwałe.