Planowanie slubu lista

catch me patch me

Planowanie ślubu Dla każdego pracownika dzień ślubu jest godnym przeżyciem. Również nie chce to od tego czy ślub korzystamy z rozsądku czy istnieje więc nasze największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w rezultacie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego świętego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe sprawie o których pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli idzie o suknię ślubną to ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w interesach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły małżonek nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jak sądził, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W układu z obecnym obrączki ślubne i pragnęły być zachowane w ostatnim zabiegu. Wymyśliliśmy, iż uważa wtedy być związanie jasnego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdecydowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa moda i styl na przyzwyczajenie palców do kolejnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie to będzie jak inny pierścionek, to dla mojego chłopa to typowa nowość. Wszak który klient chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dobrze szukali w tych obrączkach. Mój inny mąż chodził i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i pewnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Istniały także dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub natomiast ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko było ją przekonać, iż obecne również nie są te typowe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w współczesnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na dobry ślub przyjdzie. W skutku otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były miłe. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Obecnie nie mogliśmy się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w tyle nadszedł ten pomyślny dzień. Pogoda była atrakcyjna, słońce świeciło, co pewnie jest korzystnym prognostykiem na dola. Nie przyjmuję żadnych przesądów, a tenże szczególnie mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było wartością mojej mamy również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w wyniku te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli szybko mężem i żoną. Stanowili mocno udani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i zabawom nie było celu. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Wtedy istniał tak piękny dzień.